Możesz ryzykować ale po co ? Kup samochód z nami czuj się pewnie.

Jakie mamy doświadczenie jakie są nasze kwalifikacje?

Motoryzacja to nasza pasja, Wszystko zaczęło się w latach 80-tych od motorowerów marki komar, motorynka,simson, motocykli wsk, MZ itd. Już jako młodzi chłopcy uczyliśmy się sami naprawiać swoje rumaki często wymienialiśmy je na lepszy model nieustannie dążąc do doskonałości. Wszystkie niedziele spędzaliśmy na giełdach samochodowych sprzedając umowy kupna- sprzedaży bacznie przyglądaliśmy się i uczyliśmy zasad dość specyficznego rynku motoryzacyjnego. Już w tamtym okresie poznaliśmy wszystkie sztuczki handlarzy i wiedzieliśmy jak się przed nimi uchronić.

Uzbrojeni w teorię i młodzieńczy zapał przeszliśmy przez wszystkie etapy handlu małymi i dużymi fiatami, polonezami, ładą i wszystkimi innymi zdobyczami motoryzacji dostępnymi w tamtym okresie. Handel krajowy stał się dla nas rutyną do czasu transformacji i otwarcia Europejskiego rynku motoryzacyjnego na Polskę. Był to następny stopień o wiele trudniejszy ale bardziej fascynujący. Pierwsze auta sprowadzaliśmy do kraju już w roku 1997. Przemierzyliśmy Europę w szerz i wzdłuż Niemcy,Belgia,Francja,Holandia,Litwa,Włochy, Szwajcaria, na własnej skórze nauczyliśmy się sztuczek handlarzy Europejskich to znaczy Turków, Ukraińców, Polaków i Litwinów. Zaczynaliśmy jako prywatny importer samochodów w blaszanym garażu który był wynajęty.

Jako firma motoryzacyjna istniejemy na Europejskim rynku już 12 lat. Początkowo używaliśmy nazwy PHU MiR Bezpośredni Importer Samochodów Używanych. Przez te lata zdobyliśmy setki zadowolonych klientów i postawiliśmy na budowanie marki . W 2013 r firma zmieniła nazwę na Moto Asysta dzisiaj nasza marka kojarzona jest przez wielu z uczciwością,zadowoleniem i satysfakcją. Przez lata zdobywaliśmy nowe specjalizacje w branży motoryzacyjnej między innymi naprawy blacharsko-lakiernicze, serwis szyb samochodowych, autodetaling, usuwanie wgnieceń bez lakierowania, spawanie i naprawa plastików, mechanika oraz elektromechanika pojazdowa. Prowadzimy własny serwis samochodowy oraz trwale współpracujemy z innymi serwisami oraz dilerami samochodów w całej Polsce. Od wielu lat zawodowo skupujemy samochody na terenie Kraju, prowadzimy jedną z największych sieci auto skup.

Nasze doświadczenie w większości polega na praktyce związanej ze sprzedażą i zakupem aut. Inaczej mówiąc zawieramy kilka transakcji dziennie kilkadziesiąt w tygodniu kilkaset rocznie tym samym nasze kwalifikacje są o wiele szersze od doświadczeń rzeczoznawców, mechaników, serwisów samochodowych oraz stacji diagnostycznych co ma istotne znaczenie podczas zakupu samochodów używanych.

Infolinia
Infolinia

Dla podniesienia jakości naszych usług jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu:

502 600 336
infolinia
Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9-22 (poniedziałek-sobota)